Meniu Uždaryti

„Žaliasis protmūšis“

Rugsėjo pabaigoje mūsų progimnazijos septintokai dalyvavo  nuotoliniame edukaciniame žaidime -konkurse „Žalioji odisėja. Jaunučiai ‘21“, kurią parengė ir vedė pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos „Žaliasis taškas“ ir aplinkosauginiu švietimu besirūpinančios iniciatyvos „Kita forma“  atstovė Vaida Griškevičienė.

Edukacinio žaidimo -konkurso „Žaliasis protmūšis“  tikslas – atkreipti įvairaus amžiaus moksleivių dėmesį į aplinkosaugos problemas, skatinti domėtis jų sprendimo būdais, formuoti palankias aplinkai vertybių nuostatas bei tvarų gyvenimo būdą.

Mokiniai yra supažindinami su žiedinės ekonomikos, darnaus vystymosi principais, atsakingu vartojimui, teisingu atliekų tvarkymu, racionaliu resursų naudojimu bei vienkartinio plastiko naudojimo mažinimu.

Konkursas vyko dviem turais. Kiekviename  ture mokiniai turėjo atsakyti į 10 klausimų. Pirmasis turas  buvo skirtas klimato kaitos temai. Šį turą  laimėjo 7 e kl. mokinės Raminta Jakaitė ir Sofija  Kvietkauskaitė.

Antrajame ture apie atliekų tvarkymą daugiausiai žinių pademonstravo 7d kl. mokinė Gabriela Volkova.

Suskaičiavus klasių rezultatus, paaiškėjo, kad  gausiausiai ir šauniausiai pasirodė 7 e klasė(dalyvavo 20 vaikų, bendras balas 134, vidutinis  balas- 6,7).

Sveikiname žaidimo-konkurso nugalėtojus.

Tikimės, kad visi dalyviai papildė savo žinias aplinkos apsaugos srityje ir ateityje pakeis savo įpročius, atsisakydami besaikio vartojimo, mąstys apie aplinkos  tausojimą.

Renginio iniciatorė Stefanija Piaulokienė

Pakeisti teksto dydį