Meniu Uždaryti

Tarptautinis Erasmus+ projektas „Mainai visiems-2020“

Nors pasaulinė pandemija COVID-19 ir pakoregavo planus. Tarptautinio projekto „Mainai visiems-2020“ veiklos nenutrūksta. Rugsėjo mėnesį mokiniai turėjo galimybę sudalyvauti tarptautinėje mokinių mainų stovykloje nuotoliniu būdu. Kartu su moksleiviais iš Danijos, Lenkijos, Latvijos, Švedijos ir Suomijos (išviso 50 mokinių) 8a klasės mokiniai visą savaitę aktyviai dalyvavo įvairiose veiklose. Diena buvo gana įtemta. Rytas prasidėdavo nuo mankštos, po to mokiniai klausėsi paskaitos apie klimato kaitą, atliko gamtosauginį projektą (matavo užterštumą Gargždų gatvėse) ir pristatė partneriams iš kitų šalių.

Viena popietė buvo skirta savo šalių pristatymams. Mokiniai susipažino su kitų šalių kultūra, maistu. Mokiniai pristatė savo mokyklas ir vietoves kuriose gyvena.

Antroji projekto dalis skirta mokinių kūrybiškumui puoselėti. Kartu su mokytojais iš Latvijos, Portugalijos, Danijos ir UK mokiniai šoko, dainavo, atliko akrobatinius triukus. Žinoma labai svarbu ir pabendrauti. Kiekvieną dieną (projektas tęsėsi 5 dienas) mokiniai, suskirstyti į grupeles bendravo, tobulino anglų kalbos žinias.bendraudami turėjo sužinoti vieni kitų pomėgius, pasidalinti gyvenimo aktualijomis.

Savaitė prabėgo nejučia. Ir gruodžio mėnesį Portugalų šokių mokytojas Pako pakvietė kiekvieną rytą pasitikti su mankšta ir šokiu. „Minijos“ progimnazijos kūno kultūros mokytojos Jolanta Žukauskienė ir Alina Vyšniauskienė pamokų metu kvietė mokinius pakilti nuo kėdžių ir judėti. Taip pat pradinių klasių mokytoja Vanda Majauskienė kartu su 4c klasės mokiniais ugdymą klasėje pavivairino šokių ritmu.

 

Pakeisti teksto dydį