Meniu Uždaryti

Svečiuose Klaipėdos rajono savivaldybėje

 

Praėjusią savaitę smalsūs Gargždų „Minijos“ progimnazijos 4c klasės mokiniai ir jų mokytoja Vida Ratkuvienė pravėrė Klaipėdos rajono savivaldybės duris, kur ne tik pasimatavo Tarybos narių kėdes, bet ir susipažino su meru bei Administracijos darbu.

Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas pradinukus priėmė savo kabinete, papasakojo jiems apie Klaipėdos rajoną, mero darbą, atsakė į vaikų klausimus bei sulaukė įvairiausių pasiūlymų, kuriuos įtraukė ir į savo darbotvarkę. Tad jau visai netrukus Savivaldybės atstovai svarstys apie galimybę Gargžduose surengti breiko varžybas, taip pat spręs klausimus dėl geriamojo vandens fontanėlio įrengimo Jaunimo parke.

Susipažinę su meru, mokiniai patraukė į Architektūros ir teritorijų planavimo skyrių, kur skyriaus vedėjas, vyriausiasis architektas Gytis Kasperavičius papasakojo apie skyriaus veiklą, su mokiniais diskutavo apie Gargždų miesto centrinės dalies urbanistinę koncepciją, atsakė į klausimus, kokios savybės reikalingos, norint tapti architektu.

Mokiniai turėjo galimybę susipažinti ir su Bendrųjų reikalų skyriaus vedėjo pavaduotoju Mindaugu Miežečiu, atsakingu už ūkio dalį. Ketvirtokai galėjo stebėti kamerų, filmuojančių Savivaldybės koridorius ir pastatą, vaizdus, sužinojo, kiek įstaigoje dirba darbuotojų, kokios darbo priemonės jiems reikalingos, taip pat, kiek automobilių turi Savivaldybė.

Vizitą įstaigoje mokiniai baigė Paslaugų ir civilinės metrikacijos skyriuje – santuokų sudarymo salėje, kur vyriausioji specialistė Vida Jasaitienė papasakojo, kaip vyksta santuokos, registruojami gimimai, parodė, kaip seniau atrodė ranka rašyti gimimo įrašai, salėje nuskambėjo ir Mendelsono maršas. Vaikai domėjosi, kokie vardai populiariausi, ar juos galima keisti.

Iš Savivaldybės ketvirtokai išlydėti į Turizmo informacijos centrą, kur galėjo ne tik daugiau sužinoti apie Klaipėdos rajoną, bet ir išbandyti virtualios realybės akinius, virtualiai pasimatuoti kuršiškus kostiumus, pakeliauti po penkis piliakalnius ir išgirsti daug vertingos informacijos.

Apsilankymas Savivaldybėje mokiniams buvo naudingas ir įdomus.

Klaipėdos raj. savivaldybės administracijos Viešųjų ryšių ir bendradarbiavimo skyriaus vedėja Ernesta Badalova

Pakeisti teksto dydį