Meniu Uždaryti

Raudonasis Kryžius žadino mokinių norą padėti

Kokia yra Lietuvos Raudonojo Kryžiaus misija? Ką reiškia savanorystės galia? Į daug klausimų praėjusią savaitę buvo atsakyta Gargždų „Minijos“ progimnazijoje, mat čia lankėsi ir su mokiniais bendravo Lietuvos Raudonojo Kryžiaus atstovės, taip pat savanorės iš Gargždų.
Asmeninės istorijos mokiniams pačios įdomiausios, dėl to neatsitiktinai apie savanorystę Raudonajame Kryžiuje papasakojo devintos klasės mokinė iš Klaipėdos Laura, gargždiškės Klaipėdos rajono paramos šeimai centro socialinė darbuotoja Zosė Stonienė ir Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos narė, verslininkė Loreta Piaulokaitė-Motuzienė.
Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Klaipėdos skyriaus savanorių koordinatorė Laimutė Sakalauskienė ir Raudonajame Kryžiuje dirbanti ukrainietė Yuliya Sokolova moksleiviams papasakojo apie šiuo metu Lietuvos Raudonojo Kryžiaus vykdomas veiklas, mokinių galimybes prisijungti prie savanorystės. Savanorių koordinatorė Gabrielė mokiniams vedė virtualų žaidimą „Kahoot“ platformoje, pirmų trijų prizinių vietų laimėtojams buvo įteiktos simbolinės dovanėlės.

Agnė Adomaitė

 

Pakeisti teksto dydį