Meniu Uždaryti

Progimnazijos ugdytinius domina karjera policijoje

Antradienį Gargždų „Minijos“ progimnazijoje apsilankė ir darbo policijoje specifiką pristatė Klaipėdos rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Asta Zbarauskienė ir Jurgita Spudienė.
Pareigūnės Gargždų „Minijos“ progimnazijos mokinius supažindino, kokius mokslus reikia baigti norint dirbti policijoje, akcentavo, jog veiklos spektras policijos sistemoje yra labai platus, todėl galima rinktis įvairias darbo policijoje kryptis: vieni reaguoja į įvykius, kiti tiria, treti rūpinasi personalu, komunikacija ir t. t.
Labiausiai progimnazijos moksleivius domino, kokias priemones gali naudoti policijos pareigūnas. „Ginklas, antrankiai, policijos lazda, elektros impulsinis prietaisas „Taser“, dujų balionėlis, racija“, – vardijo ir kiekvienos iš priemonių panaudojimo galimybes paaiškino A. Zbarauskienė ir J. Spudienė. Vėliau mokiniai galėjo praktiškai apžiūrėti priemones, pajusti, ką reiškia būti surakintam antrankiais, pasidaryti savo piršto antspaudą ir kt. Daug vertingos informacijos suteikė ir demonstruota vaizdinė medžiaga.
Agnė Adomaitė

Pakeisti teksto dydį