Meniu Uždaryti

Profesijų savaitėje „matavosi“ specialybes

„Būk pirmas pasirinkdamas savo profesiją! – tokiu šūkiu į profesijų savaitę kvietė Klaipėdos technologijų mokymo centras. Į kvietimą atsiliepė Gargždų „Minijos“ progimnazijos aštuntokai, kurie susipažino su čia mokomomis profesijomis.

 

Mokiniai Klaipėdos technologijų mokymo centre gali mokytis jau nuo 9 klasės. Profesijos iškart rinktis nereikės, tačiau praktiškai bus galima išbandyti nemažai sričių, kad ateityje būtų lengviau apsispręsti. Gargždų „Minijos“ aštuntokai susipažino su kirpėjo, vizažisto, kosmetiko, floristo, siuvėjo, multimedijos techniko, kompiuterinio projektavimo operatoriaus, kompiuterių tinklų aptarnavimo techniko, JAVA, PHP programuotojo profesijomis (Puodžių g. 10), vėliau – su fotografo, vizualinės reklamos, interjero apipavidalintojo profesijomis (Janonio g.15 ). Inžinerijos skyriuje (Smilties Pylimo g. 14)  galima mokytis ir automobilių kėbulų remontininko, transporto priemonių remontininko, suvirintojo specialybių.

Progimnazijos mokiniai džiaugėsi, kad vizitas buvo patyriminis, patys galėjo išbandyti ne mažai veiklų. Floristikos studijoje kūrė velykinius vainikėlius, vizažo – pasipuošė laikinomis tatuiruotėmis, Menų skyriuje kūrybiškumą išskleidė kurdami atvirukus, išbandė fotografavimo studijas ir pan.

Agnė Adomaitė

 

Pakeisti teksto dydį