Meniu Uždaryti

Penktokai patirčių sėmėsi ir bažnyčioje, ir ligoninėje

Nacionalinė profesinio veiklinimo iniciatyva „Šok į tėvų klumpes“ 5 a klasės dieną nuspalvino įvairiausiomis spalvomis. Rytas, anot klasės vadovės Stefanijos Piaulokienės prasidėjo Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje susitikimu su kunigu vikaru Mindaugu Stoniu. „Vyko toks jaukus, nuoširdus pasikalbėjimas apie pašaukimą tarnauti Dievui, apie kunigo kasdienę veiklą, kuri būna panaši į pasauliečio dieną. Reikia pasigaminti ir maisto, nupirkti dažų, pasirūpinti bažnyčios aplinka. Sužinojome, jog kunigo diena prasideda ir baigiasi malda“, – pasakojo klasės vadovė.
Vėliau buvo smagi ledų pertrauka, kuriuos visi suvalgė atsisėdę parke ant laiptų. Aplankytas Sporto centro aikštynas, smagiai pasportuota.
Tądien taip pat lankytasi Gargždų ligoninėje. „Darbuotojos supažindino su ligoninės skyriais, aplankytas terapinis, dienos chirurgijos ir vaikų ligų skyriai. Gydytoja Voldimara Jasmontaitė pavaišino saldainiais, kuriuos perdavėme savo klasės mokytojos padėjėjai Vilijai Vaitiškienei už tai, kad visą laiką yra kartu su mumis, labai rūpinasi mumis, palaiko mus“, – dėstydama dienos įspūdžius pasidžiaugė 5 a klasės vadovė S. Piaulokienė.

Agnė Adomaitė

Pakeisti teksto dydį