Meniu Uždaryti

„Minijos“ ugdytiniai – UAB „Via Aquaria“

Sunku patikėti, bet net „Chanel“ prekinio vardo dalis maišelių pagaminti Klaipėdoje, UAB „Via Aquaria“. Šioje bendrovėje neatsitiktinai šią savaitė lankėsi ir Gargždų „Minijos“ progimnazijos suinteresuotų aštuntokų ir šeštokų grupė.
„Minijos“ ugdytinius pasitiko personalo vadovė Sandra Klimienė, apie pardavimus su net garsiausiais pasaulio prekiniais ženklais papasakojo iš Afganistano į Lietuvą atvykęs ir čia įsitvirtinęs, UAB „Via Aquaria“ dirbantis Hamidas. Po gamybos patalpas vedžiojo ir su visu procesu supažindino gamybos vadovė Vaida Majauskienė.
UAB „Via Aquaria“ – dėžučių ir maišelių gamintojai, fabrikas Klaipėdoje. Pagrindiniai gaminiai – tai aukščiausios kokybės dovanų dėžutės, popieriniai maišeliai, firminiai segtuvai ir kita pakuotė, kuri gaminama didžiausiems pasaulio, o taip pat ir Lietuvos prekių ženklams. Siūlomi tvarūs pakavimo sprendimai iš popieriaus ir kartono.
Pažintinis-patyriminis vizitas suorganziuotas pagal ugdymo karjerai veiklos planą, pasitelkiant bendradarbiavimą su Užimtumo tarnybos Klaipėdos regioniniu karjeros centru „Karjeras“.

Agnė Adomaitė

 

 

Pakeisti teksto dydį