Nacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo ir aktyvių mokyklų veiklos koordinavimo komisija vertino Gargždų „Minijos“ progimnazijos, siekiančios pratęsti Aktyvios mokyklos statuso galiojimo laiką, fizinio aktyvumo skatinimo veiklos ataskaitą. Ataskaitoje reikėjo pateikti duomenis apie fizinio aktyvumo skatinimo sistemą mokykloje, įsivertinti fizinio aktyvumo skatinimą, vertybinių nuostatų, komunikacinių įgūdžių formavimą, mokymąsi kelti individualius tikslus ir jų siekti, mokinių fizinio aktyvumo skatinimą už mokyklos ribų, aprūpinimą materialiniais ištekliais ir kt. Komisija ataskaitą įvertino aukščiausiais balais bei Nacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo ir aktyvių mokyklų veiklos koordinavimo komisijos pirmininkės dr. Romos Bartkevičiūtės komentaru: „Pagirtina, kad ugdymo įstaiga skiria itin didelį dėmesį veikloms fizinio aktyvumo srityje ir ateityje planuoja skirti dar daugiau dėmesio. Sėkmės įgyvendinant fizinio aktyvumo skatinimo mokykloje planą!“
Komisijos vertinimo išvada – pratęsti aktyvios mokyklos statuso galiojimo laiką iki 2031 metų gegužės 15 dienos.
Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie mokinių sveikos gyvensenos ugdymo ir fizinio aktyvumo skatinimo. Ačiū visuomenės sveikatos specialistei Violetai Žutautienei, fizinio ugdymo mokytojai ekspertei Jolantai Žukauskienei, direktoriaus pavaduotojai ūkio reikalams Daivai Lažinskienei, padėjusioms parengti mokyklos ataskaitą.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Zubauskienė