Meniu Uždaryti

„Minijos“ mokinius suintrigavo karjera scenoje

Žibėti scenoje, ekrane nori labai daug jaunų žmonių. Tačiau, kokia yra to kaina, kasdienybė, Gargždų „Minijos“ progimnazijos mokiniams trečiadienį papasakojo svečiuose apsilankiusi režisierė, aktorė, renginių vedėja, daugeliui rajono gyventojų puikiai žinoma Kristina Kazlauskaitė-Kažukauskienė.

 

Viešnia į aktų salę gausiai susirinkusiems mokiniams papasakojo apie savo veiklą. Paaiškino, koks yra režisieriaus, renginio vedėjo ir aktoriaus darbas. Ji atkreipė dėmesį, kad dirbant šioje srityje darbymetis dažnai būna savaitgaliais, kuomet vyksta renginiai, taip pat vasarą, juk ir Gargždų miesto gimtadienis yra švenčiamas būtent rugpjūtį. Tad dėl tokios darbo specifikos nukenčia laisvalaikis, šeima. „Be to, aktorius negali nei bloga jaustis, nei sirgti“, – sakė K. Kazlauskaitė-Kažukauskienė ir prisipažino, kad yra tekę lipti į sceną ir išgėrus vaistų. Tačiau, anot jos, režisieriaus, aktoriaus, renginio vedėjo darbas labai įdomus, dinamiškas, verčiantis tobulėti, plečiantis akiratį, dovanojantis daug pažinčių su scenos grandais ir pan.

„Minijos“ moksleiviams ji atskleidė paslapčių, kaip nugalėti scenos baimę, kaip jaustis užtikrintai prieš dideles auditorijas. Patys moksleiviai viešniai uždavė daug klausimų ir atvirai sakė, kad ne vienas norėtų dirbti būtent šioje srityje.

 

Agnė Adomaitė

Pakeisti teksto dydį