Meniu Uždaryti

„Minijos“ aštuntokai – profesijų labirintais

Jau galima teikti prašymus mokytis Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centre. Apie čia siūlomas įgyti profesijas, mokymosi sąlygas neseniai daug sužinojo ir Gargždų „Minijos“ progimnazijos aštuntokai, kurie dalyvavo šiame centre pirmą kartą rajono mokiniams organizuotame konkurse „Profesijų labirintai“, kuriame iki šiol dalyvaudavo tik Klaipėdos miesto aštuntųjų klasių mokiniai.

Konkurso tikslas – skatinti mokinių poreikį pažinti profesijų pasaulį, renkantis profesinės karjeros kelią. Mokinius pasitiko ir sveikinimo žodį tarė direktoriaus pavaduotojas ugdymui Antanas Jurevičius.

Vėliau konkurso dalyviai atliko interaktyvias užduotis, atpažino įvairius įrankius, žiūrėjo vaizdinę medžiagą ir atsakinėjo į atitinkamus klausimus. Susipažino su minėto centro erdvėmis. Po užduočių vyko smagi diskusija, kurios metu paaiškėjo, kokias profesijas mokiniai pažįsta geriausiai. Dalis „Minijos“ aštuntokų teigė, kad kitą Rugsėjo 1-ąją pasitiks būtent Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesiniame mokymo centre. Mokiniai įvertino, kad čia galima įgyti ne tik pagrindinį, vidurinį išsilavinimą, bet ir norimą specialybę. Yra galimybė gauti stipendiją, bendrabutį.

Dėkojame už partnerystę Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro direktorei dr. Daliai Martišauskienei, direktoriaus pavaduotojui Antanui Jurevičiui, profesijos mokytojai ekspertei Laimutei Gegieckienei, profesijos mokytojai Rimai Vengalienei ir kitiems mokytojams, kurie rengė ir organizavo Klaipėdos rajono bendrojo ugdymo mokyklų aštuntųjų klasių mokinių konkursą „Profesijų labirintai“. Tikimės, kad šis konkursas taps gražia ir prasminga tradicija ir ateinančiais mokslo metais.

Agnė Adomaitė

Pakeisti teksto dydį