Meniu Uždaryti

„Minijos“ aštuntokai – karjeros dirbtuvėse

Pasidaryti savo piršto antspaudą, patikrinti, ar asmens dokumentas nėra padirbtas, pamatyti eksponuojamų savadarbių ginklų – pačių įvairiausių patirčių parsivežė Gargždų „Minijos“ progimnazijos 8a klasės mokiniai, kurie, bendradarbiaujant su Užimtumo tarnyba, dalyvavo VšĮ Lietuvos verslo kolegijos profesinio orientavimo ir karjeros konsultavimo dirbtuvėse Klaipėdoje.

Lietuvos verslo kolegijoje yra galimos verslo ir vadybos, teisės, informatikos, finansų studijos. Iš viso yra 12 studijų programų – visos akredituotos. Gargždų „Minijos“ 8a klasės mokiniai buvo supažindinti su teisininko profesija. Su šio darbo specifika juos supažindino Teisės katedros vedėja doc. Renata Šliažienė. Mokiniai apžiūrėjo kriminalistikos laboratoriją, imitacinę teismo posėdžių salę, kurioje studentai mokosi būtent praktinių įgūdžių. Anot R. Šliažienės, Lietuvos verslo kolegijos teisės studentai dažnai vėliau papildo policininkų, pasieniečių, teisėjų padėjėjų gretas.

Dalyvavusieji gavo karjeros dirbtuvių pažymėjimus ir dovanų – 1 stojimo balą, jei apsispręs ateityje studijuoti būtent Lietuvos verslo kolegijoje.

Nuotraukoje – „Minijos“ aštuntokai su Teisės katedros vedėja doc. R. Šliažiene ir Strateginės plėtros ir komunikacijos skyriaus vadovu Modestu Vaikšnoru.

Karjeros specialistė

Agnė Adomaitė

Pakeisti teksto dydį