Meniu Uždaryti

„Minijos“ aštuntokai domėjosi jūrinėmis profesijomis

Gargždų „Minijos“ progimnazijos aštuntų klasių mokiniai penktadienį dalyvavo pažintiniame vizite Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje, kur susipažino su čia galimomis studijomis, įvertino sukurtą modernią mokymosi aplinką ir siūlomas įgyti specialybes.

Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla vienintelė šalyje rengia specialistus nacionaliniam ir tarptautiniam vandens transporto sektoriui. Čia ruošiami tarptautinius kvalifikacijos standartus atitinkantys vadovaujančios įgulos sudėties jūrininkai: laivavedžiai, laivų mechanikai ir elektromechanikai. Taip pat ugdomi vidaus vandenų transporto specialistai: laivavedžiai, mechanikai, upeiviai, motoristai ir motorinių pramoginių laivų laivavedžiai. Daug dėmesio skiriama ir jūrų uostų logistikos specialistams: laivų agentams, krovinio ekspeditoriams, stividoriams, finansininkams, jūrų transporto logistikos technologams. Taip pat yra studijos IT specialistų: laivybos ir logistikos duomenų analitikų.

Į Lietuvos aukštąją jūreivystės mokyklą galima stoti baigus 12 klasių. Dalis mokymosi vietų mokamos, dalis finansuojamos.

Agnė Adomaitė

Pakeisti teksto dydį