Meniu Uždaryti

Mėnuo pripildytas meilės

Balandžio mėnesį Gargždų “Minijos” progimnazijos pirmokai ir antrokai įgyvendino projektą ,,Ištiesk gerumo ranką. Mažosios Velykėlės”. Po šventinių atostogų sugrįžę į klases mažieji ėmė ruoštis aplankyti įvairiose socialinėse įstaigose įsikūrusius gyventojus. Vieni repetavo daineles ir šokius, kiti statė spektaklį, o treti kūrė įvairiausius atvirukus ir kitus mielus darbelius, rašė šilčiausius linkėjimus.
1a, 1b ir 1e klasių pirmokai apsilankė V. Gaigalaičio globos namuose. Čia jie dainavo daineles, šoko, deklamavo eilėraštukus bei apdovanojo namų gyventojus savo darbeliais. 1c, 1d ir 2e mokinukai keliavo į Gargždų socialinių paslaugų centrą, kur susipažino vykstančiomis įvairiomis veiklomis, jo darbuotojais bei lankytojais. Vaikai ne tik pažiūrėjo vaidinimą „Jūratė ir Kastytis“, bet ir patys šoko bei dainavo. 2c klasės mokiniai vaidino spektaklį ,,Kiškių margučiai“ Vėžaičiuose įsikūrusiame Senjorų dvare, o 2b klasės mokiniai dainavo liaudies dainas ir šoko šokius, kurie senjorams sukėlė mielus širdžiai prisiminimus apie jų jaunystę, 2a klasės mokiniai dovanojo senjorams atvirutes su sveikinimais, linkėdami gražaus ir šilto pavasario.
Šiais renginiais buvo pasiektas labai svarbus projekto tikslas ¬- ugdyti empatiją, supratimą, socialinius įgūdžius, motyvaciją savanorystei. Visas klases apjungė tikra bendrystė.

 

Pakeisti teksto dydį