Meniu Uždaryti

,,Mainai visiems“

Rugsėjo 18-22 dienomis mūsų 15 progimnazijos aštuntokų vėl turėjo galimybę dalyvauti tarptautinėje mainų programoje ,,Mainai visiems“. Šį kartą susitiko mokiniai iš Danijos, Lenkijos ir Lietuvos. Laikas praleistas stovykloje buvo nepakartojamas- rytinė mankšta sutelkė mokinius į vieną bendruomenę, veiklos kūrybinėse dirbtuvėse atskleidė mokinių gabumus ir pomėgius, projektinės veiklos klimato kaitos tema drąsino mokinius reikšti savo mintis anglų kalba.

Ši stovykla- puiki galimybė pažinti kitų kultūrų žmones, susipažinti su kitų šalių tradicijomis, papročiais ir tuo pačiu pristatyti savo šalį.

Mokinių vertinimas grįžus iš stovyklos,, Mainai visiems“:

 

Estela Tamošauskaitė

Man labai patiko mainų programoje, nes susiradau keletą draugų iš kitų šalių, kurie buvo labai įdomūs. Taip pat patiko tai, jog visi aplinkui buvo labai draugiški. Tikrai norėčiau pakartoti!

 

Goda Daukšytė

Labai patiko stovykla, norėčiau kad niekada nebūtų pasibaigus. Visi buvo malonūs ir linksmi. Norėčiau grįžti atgal.

Robertas Survilas

Man ši stovykla patiko dėl to, kad buvo labai draugiški mokiniai , susiradau daug naujų draugų, vyko daug  įvairių veiklų. Ši stovykla paliko gera įspūdį ir labai norėčiau sugrįžti.

 

Austėja Jokubaitytė

Susiradau daug naujų draugų, nuostabūs mokytojai, kurie mokėdavo prajuokinti. Norėčiau sugrįžti ir susitikti su visais dar kartą.

Jogailė Šašytė

Susiradau daug naujų draugų, per pamokas buvo labai įdomu, išmokau geriau kalbėti angliškai ir labai smagiai bei naudingai praleidau laiką. Šioje stovykloje labai patiko, kad net nesinorėjo išvažiuoti.

Ugnė Jonelytė

Susiradau naujų šaunių draugų, patobulinau savo anglų kalbos įgūdžius ir su visais labai smagiai praleidau laiką. Didžiausią įspūdį paliko tai, jog visi ten buvo be galo malonūs ir draugiški, todėl niekuomet nesijausdavai atstumtas.

 

 

Pakeisti teksto dydį