Meniu Uždaryti

Klaipėdos rajono bendrojo ugdymo mokyklų lengvosios atletikos merginų ir vaikinų, gimusių 2010 m. ir jaunesnių, keturkovės varžybos.

Šių metų gegužės 2 dieną vyko Klaipėdos rajono bendrojo ugdymo mokyklų lengvosios atletikos merginų ir vaikinų, gimusių 2010 m. ir jaunesnių, keturkovės varžybos.

Mokiniai varžėsi kamuoliuko metimo, šuolio į tolį, 60 m. , 500 m. (mergaitės) ir 800 m. (berniukai) bėgimų rungtyse.

Į varžybas susirinko Gargždų ,,Kranto“ ir ,,Minijos“ progimnazijų, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos, Plikių I. Labutytės, Endriejavo, Vėžaičių, Dovilų pagrindinių mokyklų mergaičių rinktinės. Gargždų ,,Minijos“ progimnazijos mergaičių komandoje rungtyniavo Ugnė ir Smiltė Vaitiškytės, Toma Pociūtė 7c, Aistė Jankauskaitė ir Andrėja Studencovaitė 7e, Indrė Šerniūtė 7d klasė. Mergaičių komanda surinko 865 taškus ir iškovojo III vietą.

Vaikinų grupėje rungtyniavo Gargždų ,,Minijos“ progimnazijos, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos, Gargždų ,,Kranto“ progimnazijos, Vėžaičių pagrindinės, Endriejavo pagrindinės, Dovilų pagrindinės, Plikių I. Labutytės pagrindinės mokyklų ir Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos komandos..

Mokyklos vardą gynė Ervinas Bumblys 7e, Adrijus Kasputis 7a Raidas Gruzdys ir Kristupas Riepšas 7d , Kajus Šilinskas, Arijus Staponas ir Manfredas Indzelis 7c. Vaikinai surinko 936 taškus ir iškovojo I vietą bei teisę žaisti tarpzoninėse varžybose.

 

 

Pakeisti teksto dydį