Meniu Uždaryti

Konferencijoje „Kryptis karjera“ – padėka Gargždų „Minijos“ progimnazijai

Daugiau nei 40 proc. Lietuvos gyventojų teigia, kad jų turimi gebėjimai neatitinka poreikio pagal turimą profesiją. Tik 42 proc. universitetų I pakopos, ir 30 proc. kolegijų absolventų dirbo aukštojo mokslo kvalifikacijos reikalaujančius darbus.
Statistika, kuri verčia sunerimti. Neatsitiktinai lapkričio 30 – gruodžio 1 dienomis Vilniuje surengta konferencija karjeros specialistams, kurie čia susirinko iš įvairiausių Lietuvos vietų. Karjeros specialistų svarbą akcentavo tiek sveikinimo žodį taręs švietimo, mokslo ir sporto ministras Gintautas Jakštas, viceministrė Agnė Kudarauskienė, tiek Lietuvos neformaliojo švietimo agentūros direktorius Valdas Jankauskas bei kt.
Gargždų „Minijos“ progimnazijai buvo įteikta padėka už aktyvų dalyvavimą nacionalinėje profesinio veiklinimo iniciatyvoje „Šok į tėvų klumpes 2023“. Dar viena padėka ir darbui reikalingų metaforinių kortelių prizas įteikti progimnazijos karjeros specialistei Agnei Adomaitei už vadybinę veiklą, teikiant mokiniams profesinio veiklinimo paslaugas, ugdant jų karjeros kompetencijas ir telkiant mokyklos bendruomenę bendram tikslui.
Konferencijoje A. Adomaitė pasidalijo „Minijos“ progimnazijos gerąja patirtimi. Priminsime, jog iniciatyva „Šok į tėvų klumpes“ vyksta pavasarį, kuomet mokiniai lanko biudžetines įstaigas, verslo įmones, tėvų darbovietės, taip pat sutinka svečius pačioje progimnazijoje ir susipažįsta iš arčiau su įvairiomis profesijomis. Šioje iniciatyvoje dalyvauja visi progimnazijos mokiniai. Visuotinę iniciatyvą įgyvendinti padeda progimnazijos vadovybės, klasių vadovų sutelktas darbas, bendradarbiavimas su tėvų bendruomene, socialiniais partneriais: biudžetinėmis įstaigomis, verslo įmonėmis.

 

Pakeisti teksto dydį