Meniu Uždaryti

Klaipėdos technologijų mokymo centre matavosi specialybes

Profesinėse mokyklose šią savaitę vyksta atvirų durų dienos. Ta proga Gargždų „Minijos“ progimnazijos dalis aštuntokų, septintokų lankėsi Klaipėdos technologijų mokymo centre, kur susipažino su čia galimomis įgyti specialybėmis.
Multimedijos techniko, programuotojo, kosmetiko, kirpėjo, siuvėjo, floristo ir kt. – su pačiomis įvairiausiomis profesijomis susipažino atvykę mokiniai. Ugdytiniai praktiškai galėjo „prisiliesti“ prie vienos ar kitos specialybės, buvo pasiūlyta įvairių užduočių, atrakcijų. Kelios merginos kosmetiko kabinete sužinojo, koks jų odos tipas, kokias priemones reikėtų naudoti. Dar kitos išbandė darbą nagų dizaino studijoje, vaikinams buvo sukurtos laikinos tatuiruotės, o kirpėjų klasėje mokinėms buvo padarytos šukuosenos ir jos buvo supažindintos su plaukų garbanojimo specifika. Šveičiamųjų kremų gamyba, aksesuaro siuvimas – daug ką teko išbandyti.
„Minijos“ progimnazijos atstovus pasitiko ir su galimomis studijomis supažindino Paslaugų skyriaus vedėja Lina Šaparauskienė.
Agnė Adomaitė

Pakeisti teksto dydį