Meniu Uždaryti

Jūrininkų ir uosto darbuotojų rengimo kalvėje – „Minijos“ aštuntokai

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras garsėja kaip aukšto lygio jūrininkų ir uosto darbuotojų rengimo kalvė. Čia siūloma mokytis net 15 specialybių, yra sukurta visa reikalinga kokybiška mokymosi bazė, kuri padeda studentams ne tik įsisavinti teorines žinias, bet kartu viską išbandyti praktiškai ir vėliau darbo rinką papildyti jau turint reikalingus stiprius darbo įgūdžius. Ne veltui Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro studentai žinių semiasi ne tik čia, bet ir užsienio valstybėse, vykdoma nemažai bendradarbiavimo programų.

Gargždų „Minijos“ aštuntokai turėjo galimybę susipažinti su jūreivio, laivo virėjo, laivų motoristų, laivų korpusų surinkėjų, laivų elektriko, laivų sistemų ir įrengimų montuotojų, metalo apdirbimo staklininkų, santechnikų, suvirintojų, elektrikų, šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemų montuotojų specialybėmis ir mokymo programomis. Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centre startavo ir dvi visiškai naujos programos – laivo keleivius aptarnaujančio darbuotojo (stiuardo) ir atsinaujinančios energetikos įrenginių montuotojo programos.
Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras yra kone vienintelė Lietuvoje specializuota profesinio ugdymo mokykla, kuri rengia specialistus jūrai, uostui, laivybai, inžinerinei pramonei, susijusiai su laivų statyba bei remontu.

Agnė Adomaitė

Pakeisti teksto dydį