Meniu Uždaryti

„Globalaus švietimo savaitė“

„Globalaus švietimo savaitė“ – Šiaurės-Pietų centro prie Europos Tarybos inicijuojama tarptautinė švietimo veiksmų kampanija organizuojama jau 22-ąjį kartą. Šiemet ji vyksta lapkričio 16-20 dienomis su šūkiu „Tai mūsų pasaulis – veikime drauge!”. Vykdomais renginiais ir iššūkiais Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kviečia jaunimą burtis ir kartu su bendraamžiais Lietuvoje ir Europoje inicijuoti ir įgyvendinti pokyčius!

Lapkričio 16 dieną „Minijos“ progimnazijos penktokai dalyvavo visoje Lietuvoje organizuotame renginyje Dirbtuvės su iniciatyvos „Linkėjimai maistas“ komanda apie maisto švaistymą bei kaip jį sumažinti savo kasdienybėje? Šį renginį organizavo susivienijusios švietimo ir jaunimo komandos Darni mokyklaAtknisa, kai Užknisa ir Tikri mokymai   

Mokiniai klausėsi informacijos apie maisto vartojimą, pirkinių suplanavimą, maisto švaistymo įtaką klimato pokyčiams, atsakingą vartojimą. Po informacinio pranešimo mokiniai turėjo galimybę dalyvauti viktorinoje, atsakyti į klausimus bei pademonstruoti savo žinias.

 

Pakeisti teksto dydį