Meniu Uždaryti

Geros savijautos (GS) programa

Lapkričio 28 gruodžio 3 dienomis  Gargždų ,,Minijos“ progimnazijoje buvo įgyvendinama  Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos patvirtinta Geros savijautos (GS) programa. Mokykloje lankėsi lektoriai iš visos Lietuvos, kurie vedė užsiėmimus/pamokas 1-8 klasių mokiniams.

1-4 klasių moksleiviams vyko užsiėmimai tema: ,,Bendradarbiavimo ir komandinio darbo įgūdžių formavimas“. Jų  metu moksleiviai gerino savo bendravimo ir darbo komandoje įgūdžius, žaidė žaidimus, leidžiančius parodyti savo individualumą, mokėsi būti grupės dalimi, suprasti kitokį požiūrį, taip pat teisingai valdyti pyktį, susierzinimą.

5-8 klasių mokiniai dalyvavo užsiėmimuose  „Nusiraminimo ir streso įveikos technikos“. Šių interaktyvių užsiėmimų metu lektoriai paaiškino, kaip atpažinti stresą, parodė įvairias technikas ir įrankius (kvėpavimas, dailės terapija) bei  paaiškino, kaip su juo tvarkytis, parodė daug vertingos vaizdinės medžiagos, mokiniai atliko įvairias  užduotis, kurių metu ieškojo sprendimų  įvairiose  situacijose.

GS programą mokykloje koordinuoja psichologės Vita Adomavičienė ir Jolanta Ronning.

Pakeisti teksto dydį