Meniu Uždaryti

Geografijos olimpiada „Mano gaublys“

Vasario 27 d. įvyko XIII-oji 6–8 klasių mokinių geografijos olimpiada „Mano gaublys“. Būrys mokinių susirinko Gargždų „Minijos“ kino teatre, kuriame varžėsi tarpusavyje bei pasitikrino savo geografijos žinias. Renginio metu mokiniai ne tik varžėsi dėl geriausių titulo, bet ir lankėsi Jono Lankučio viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros skyriuje, kuriame  žaidė įvairius žaidimus ir atsakinėjo į rimtus bei šmaikščius klausimus.

Gargždų „Minijos“ progimnazijos mokiniai neabejingi geografijos mokslui, tad noriai dalyvavo šioje olimpiadoje ir pasiekė puikių rezultatų. Tarp 6 klasių mokinių II vietą iškovojo Andrėja Endriušytė, III – Mantė Jakavičiūtė (mokytoja Žaneta Surplienė). Septintokų gretose nepralenkiamas buvo Arnas Biūdžius, kuris pelnė I-ąją vietą. II vietos nugalėtoja tapo Ema Mockutė (mokytoja Angelė Pakamorienė). Aštuntokai taip pat nenusileido: I vietos nugalėtoja tapo Agnė Pučinskaitė, II vietą užėmė Pijus Dumbrauskas (mokytoja Angelė Pakamorienė).

Didžiuojamės Gargždų „Minijos“ progimnazijos mokiniais, dalyvavusiais geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“. Linkime ir toliau kopti į geografijos žinių kalną.

 

 

Pakeisti teksto dydį