Meniu Uždaryti

Exchanges For All (EFA) partnerių susitikimas Danijoje

Sausio 8-12 dienomis Gargždų „Minijos“ progimnazijos progimnazijos anglų kalbos mokytojos Renata Anužienė ir Stefanija Piaulokienė dalyvavo kasmetiniame tarptautiniame Exchanges For All (EFA) partnerių susitikime Danijoje, Nykobingo mieste. Į susitikimą atvyko mokytojai iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Suomijos, Švedijos, Lenkijos, Vokietijos, Danijos mokyklų.

Susitikimo dalyviai kūrė naujus projektus, kad būtų gautas finansavimas tarptautinėms mokinių mainų stovykloms. Buvo pristatytas „Absalon“ universiteto atliktas tyrimas apie tarptautinių stovyklų įtaką moksleivių asmenybės ugdymui. Tyrimų rezultatai parodė, kad stovyklų metu mokiniai tobulina anglų kalbos įgūdžius, gilina žinias apie mūsų planetos klimato kaitą, netinkamą žmogaus veiklos poveikį aplinkai, bei plečia supratimą apie tarpkultūrinius šalių skirtumus ir panašumus.

Mokytojai pasidalino savo projektinės veiklos patirtimi: Andrejs Zavaruhins iš Liepojos, Eglė Kaniauskaitė -Grigiene iš Klaipėdos Sendvario progimnazijos ir mūsų mokyklos anglų kalbos mokytoja Renata Anužienė  skaitė pranešimus.

EFA nariai aplankė 2 Danijos mokyklas: Sophie skole ir Sydfalster skole. Susipažino su kasdiene mokytojų bei mokinių veikla.

Gargždų „Minijos“ progimnazija, būdama EFA nare, įgyja daugiau galimybių mokiniams ir mokytojams ugdytis bendrąsias, pažintines ir dalykines kompetencijas, randa partnerių plėsti ir tobulinti bendradarbiavimą.

Daugiau informacijos partnerių puslapyje: https://www.facebook.com/exchangesforall

Pakeisti teksto dydį