Meniu Uždaryti

Dainininko, vedėjo profesija – iš pirmų lūpų

Pats Gargžduose mokęsis renginių vedėjas, aktorius, vokalistas, muzikos ir audiovizualinio turinio kūrėjas, Socialinių mokslų kolegijos Aukštosios mokyklos dėstytojas Simas Buziliauskas penktadienį lankėsi Gargždų „Minijos“ progimnazijoje, kur kartu su balsingąja žmona Gabriele Nausėdaite susitiko su šeštokais ir kalbėjo karjeros tema.
Šiuo metu Simas ir Gabrielė dalyvauja televizijos projekte „Lietuvos balsas“, tad šeštokai juos gerai pažįsta iš televizijos ekranų, tačiau šįkart turėjo progą pabendrauti akis į akį, užduoti pačius įvairiausius klausimus. Oratorinių gabumų nestokojantis Simas prisipažino, kad anksčiau kalbėjimas į mikrofoną prieš auditoriją jam taip pat nebuvo savaime suprantamas, reikėjo įdėti pastangų, kad prie to priprastų.
Labiausiai šeštokus sužavėjo poros dainos, gebėjimas dainomis perteikti plačią emocijų paletę. Tiek Simas, tiek Gabrielė buvo maloniai nustebinti, kai renginio pabaigoje prie jų nusidriekė šeštokų eilutė, norinčių jų autografų ir fotografijų drauge.
Agnė Adomaitė

Pakeisti teksto dydį