Meniu Uždaryti

Austėja Vyšniauskaitė ir Rusnė Lukauskaitė – 2022–2023m. Lietuvos uždarų patalpų jaunučių mergaičių U14 paplūdimio tinklinio čempionės

Balandžio 15 dieną Kaune vyko finalinis 2022–2023m. Lietuvos uždarų patalpų jaunučių U14   paplūdimio tinklinio čempionatas. Šį sezoną vyko penki etapai, kurių rezultatai buvo svarbūs dalyvaujant finaliniame. Gargždų ,,Minijos” progimnazijos ugdytinės, sporto centro jaunosios tinklininkės Austėja Vyšniauskaitė ir Rusnė Lukauskaitė V etape iškovojo I vietą ir susumavus  3 geriausių etapų  rezultatus, jos buvo nominuotos 2022-2023m. Lietuvos uždarų patalpų jaunučių U14 mergaičių paplūdimio tinklinio čempionėmis. Mergaitės ir trenerė labai džiaugėsi  savo rezultatais ir iškovotais trofėjais: I vietos taurėmis ir medaliais, asmeninėmis dovanėlėmis kurias dovanojo Lietuvos tinklinio federacija.

Apie šių dviejų mergaičių sportinį kovingumą, darbštumą, atkaklumą, norą laimėti ir mėgautis tinklinio žaidimu norisi papasakoti plačiau. Tinklinio treniruotes Gargždų sporto mokykloje Austėja ir Rusnė pradėjo lankyti nuo antros klasės su dvejais metais vyresnėmis mergaitėmis. Jau ketvirtoje klasėje jos dalyvavo Lietuvos U12 vaikų salės tinklinio čempionate, kuriame jaunosios tinklininkės Austėja ir Rusnė rodė sportinį charakterį, bet dėl karantino Lietuvoje visos sportinės veiklos buvo uždraustos.  Tik panaikinus karantiną, mergaitės su komandos draugėmis iškovojo III vietą 2020–2021m. Lietuvos vaikų U15 salės tinklinio čempionate.

Pasibaigus vienam sezonui, sekė kitas puikus sezonas. Susumavus 2021-2022m. Lietuvos U14 paplūdimio tinklinio  trijų etapų rezultatus, Austėja ir Rusnė džiaugėsi Lietuvos tinklinio federacijos II vietos taurėmis, medaliais bei diplomais. Jaunosios sportininkės Austėja Vyšniauskaitė ir Rusnė Lukauskaitė dalyvavo  visose  amžiaus grupėse, visuose etapuose ir kovojo su stipriausiomis tinklinio žaidėjomis iš visos Lietuvos.

Šį sezoną,  Austėja ir Rusnė dar dalyvauja: 2022–2023m. Lietuvos jaunučių U15, jaunių U18 merginų salės tinklinio čempionatuose; 2022–2023m. Lietuvos U16 uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionate. Laukia Lietuvos U16 paplūdimio čempionatas. Kadangi mergaitės žaidžia ir uždarų patalpų,  ir paplūdimio tinklinio bei salės tinklinio čempionatuose, kartu  dėl prizinių vietų ir medalių atkakliai kovoja komandos draugės iš ,,Minijos“ progimnazijos 8d klasės mokinė Giedrė Bartkutė, 6a – Eglė Godiliauskaitė, 7 b klasės mokinės Eva ir Gintė Paranauskaitės, Meda Bogužaitė, Ariana Ročiūtė, 7c klasės mokinė Jurtė Meižytė, 7e – Aistrė Stroputė bei buvusios mūsų mokyklos ugdytinės   Liepa Lukauskaitė, Milda Kvekšaitė, Deima Šliuožaitė, Aurelija Sakalaitė.

Mergaitėms linkiu žaidžiant tinklinį turėti tikslą ir eiti link jo. Labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad esu Austėjos ir Rusnės bei kitų mergaičių ir merginų trenerė.

Gargždų ,,Minijos” progimnazijos fizinio ugdymo mokytoja Jolanta Žukauskienė

 

Pakeisti teksto dydį