Meniu Uždaryti

Augu skaitydamas

Kovo 3 d. į virtualią, ketvirtokams skirtą popietę ,,Augu skaitydamas“, rinkosi knygos mylėtojai. Daug patirties galima įgyti iš gyvenimo, daug sužinoti iš mokytojų, bet daugiausiai išmokstama iš knygų. Skaitymo nauda neišmatuojama. Džiaugiamės, kad vaikai auga sveiki ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, kad jų vaikystę lydi knygos.

Popietėje dalyvavo Klaipėdos rajono savivaldybės J. Lankučio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė D. Ringienė, mokytoja V. Majauskienė ir būrys ketvirtokų. Bibliotekininkė dėkojo minijiečiams – aktyviems bibliotekos skaitytojams, progimnazijos mokytojoms – už glaudų bendradarbiavimą, bendrą renginių organizavimą. Vaizdo medžiagos pagalba mokiniai artimiau susipažino su vienos žinomiausių vaikų rašytojų Astridos Lindgren ir žymiausio visų laikų pasakininko H. K. Anderseno biografijomis ir kūryba. Vėliau vaikai kibo į darbą – ,,Kahoot!“ programoje atsakinėjo į viktorinos klausimus. Rezultatai parodė, kad ketvirtokai ne tik atidžiai klausėsi ir žiūrėjo, bet yra puikiai susipažinę su naujausia vaikų literatūra.

Renginiui skirtas laikas ištirpo nepastebimai. Dalyviai skirstėsi šauniai padirbėję ir pakilios nuotaikos. Tie, kurie ieško išminties ir šviesos knygose, tie niekuomet nesuklys.

Mokytojos A. Jašmontienė ir V. Dargužienė

 

Pakeisti teksto dydį