Meniu Uždaryti

Apie politiko karjerą – rajono Savivaldybės tarybos narys Martynas Martišauskas

Pirmadienį Gargždų „Minijos“ progimnazijoje lankėsi Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos narys, TS-LKD frakcijos Seime viešųjų ryšių atstovas Martynas Martišauskas. Jis susitiko su progimnazijos ugdytiniais ir papasakojo apie savo kaip politiko kelią.
Martynas atvirtai kalbėjo, kad dar besimokydamas Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijoje neplanavo politiko ateities, tačiau visada domėjosi šalies bei rajono aktualijomis. Jis pastebėjo, kad daug metų rajono rinkimų sąrašuose kartojosi tos pačios pavardės, tarp kandidatų daugiausia buvo vyresni žmonės. Trūko atstovavimo jaunimui.
Politikos mokslus Vilniaus universitete baigęs Martynas į politiką įsiliejo palaipsniui, šiuo metu jis dar studijuoja magistrantūros politikos mokslus. „Prieš eidamas į susitikimą su mokiniais užklausiau dirbtinio intelekto, ką galėčiau papasakoti tokio amžiaus mokiniams apie politiką. Mano ir dirbtinio intelekto supratimu, jūs turite būti aktyvūs, nebijoti išsakyti savo pozicijos garsiai, kad ir protesto forma. Taip pat ateityje turite rinktis prie balsadėžių ir balsuodami rinktis tuos politikus, kurie jums atstovaus. Lygiai taip pat noriu jūsų paklausti, kokios jums pirmosios asociacijos iškyla, kai išgirstate žodį politika“, – teiravosi M. Martišauskas. Dauguma mokinių atsakė, kad neigiamos, asocijuojasi su neteisybe, melu. Tačiau Martynas akcentavo, kad nėra viskas taip blogai, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Politiko kelias labai įdomus ir prasmingas, ginantis žmonių interesus. Svarbiausia, kad kiekvienas politikas išlaikytų vertybinį stuburą.

„Minijos“ kūrybinio rašymo dirbtuvių būrelio narės Gabija Orentaitė, Odilija Jocytė

 

Pakeisti teksto dydį