Meniu Uždaryti

Žemės dienos paminėjimas

Pasaulinę Žemės dieną Jungtinės Tautos oficialiai paskelbė 1971 m. Žemės dienai buvo pasirinktas pavasario lygiadienis – laikas, kai dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio taškuose.

Kovo 22 d. „Minijos“ progimnazijoje vyko integruotos pamokos Žemės dienai paminėti. Mokiniai lauke surado ir nufotografavo bundančios gamtos – pavasario ženklus, susidomėję peržiūrėjo pateiktį apie mūsų planetos Žemės problemas.

Antrą pamoką 5-6 klasių mokiniai Kahoot įrankiu jungėsi viktorinai „Pasaulinė  žemės ir vandens diena“. Tiksliausiai ir greičiausiai atsakymus pasirinkusių mokinių vardai žaidimo pabaigoje išaiškėjo nugalėtojų pakyloje. Tai penktokai: Titas Rimdeika (5c kl.), Kotryna Naumeckytė (5b kl.) ir šeštokė Goda Daukšytė (6e kl.).

7-8 klasių mokiniai, peržiūrėdami filmą „Gamtos mitų griovėjai: Paukščiai“, domėjosi kuo kregždės laikomos Egipte, kurie paukščiai peri žiemą ar turi gerą uoslę ar gyvena ilgiausiai, kodėl krankliai laikomi mirties pranašais ir kt. Biologijos mokytoja tiksliausius ir išsamiausius atsakymus atsiuntusias pažymėjo kiekvieną  septintą klasę ir 8e klasę.

Matematikos ir gamtos mokslų mokytojos

 

Pakeisti teksto dydį