Meniu Uždaryti

Neformalusis švietimas

Tvirtinu

2020-2021 m. m. 1–4 kl.  neformaliojo švietimo tvarkaraštis (pirmas pusmetis)

 

Eil. nr. Vadovo v., pavardė Programos pavadinimas Klasės Val. sk. Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
1. V. Ratkuvienė Gamtos laboratorija 1–2 2 13.15–14.45 prad. kl. korpuso laboratorija  
2. B. Šutinienė Gamtos laboratorija 1–3 2 13.15–14.45 prad. kl. korpuso laboratorija  
3. A. Jašmontienė „Story time“. Laikas naujai istorijai

(anglų k.)

2–3 1 13.10–13.55 prad. kl. korpuso

13 kab.

 
4. B. Ratkuvienė Metas pasakojimams: nuo A iki Z (anglų k.) 3–4 1 13.10–13.55 prad. kl. korpuso

19 kab.

 
5. A. Tmošauskienė „Spalvoti pieštukai“ 1–4 2 15.00–16.30

centr. korp.204 kab.

 
6. S. Golovnia Šokių kolektyvas „Versmė“ 1–2 2 13.15–14.00 prad. kl. korpuso aktų salė   13.15–14.00 prad. kl. korpuso aktų salė
7. S. Golovnia Šokių kolektyvas „Versmė“ 3–4 2 14.00–14.45 prad. kl. korpuso aktų salė   14.00–14.45 prad. kl. korpuso aktų salė
8. R. Valskienė Dainavimo studija „Minija“ 1–4 6 12.15–14.45 prad. kl. korpuso

22 kab.

12.15–14.45 prad. kl. korpuso aktų salė
9. E. Mockienė Vokalinis ansamblis 1–2 2 13.10–14.45 prad. kl. korpuso aktų salė  
10. G. Povilavičius Dramos būrelis 1–4 4 13.10–14.45

mažoji sporto salė

13.10–14.45

mažoji sporto salė

11. R. Liužinienė „Sportuok ir būsi sveikas“ 2–3 2   12.15–13.45

miesto sporto salė

12. R. Marcinkevičienė Sportiniai žaidimai 3–4 2   12.15–13.45

miesto sporto salė

13. J. Žukauskienė Tinklinis (mergaitės, berniukai) 3–4 2   14.00–15.30 progimnazijos sporto salė
14. J. Bražas Krepšinio pagrindai (mergaitės ir berniukai) 1 2   14.00–15.30 progimnazijos sporto salė
15. J. Bražas Krepšinis (mergaitės ir berniukai) 2–3 2   15.30–17.00 progimnazijos sporto salė
16. J. Bražas Krepšinis (mergaitės ir berniukai) 4 2   12.00–13.30 progimnazijos sporto salė
17. J. Bražas Judrieji žaidimai (mergaitės ir berniukai) 1–2 2   10.30–12.00 progimnazijos sporto salė

 

2020–2021 m. m.  5–8 klasių mokinių neformaliojo švietimo tvarkaraštis

(pirmasis pusmetis)

 

 Eil.    nr. Vadovo vardas., pavardė Programos pavadinimas Klasės Val. sk. Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
1. Alina Vyšniauskienė Judrieji žaidimai: „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“, kvadratas.        (mergaitės ir berniukai) 5–6 2 14.45–16.15

Sporto salė

2. Mindaugas Jonelys Futbolas (berniukams) 5–8 2 14.00–15.30

Sporto salė

3. Jolanta Žukauskienė Tinklinis.

Berniukams

5–8 2 16.15–17.45

Sporto salė

4. Jolanta Žukauskienė Tinklinis.

Mergaitės

6–8 2 14.00–15.30

Sporto salė

5. Justas Bražas Krepšinis 5–6 2 15.30–17.00

Sporto salė

6. Justas Bražas Krepšinis 7–8 2 15.30–17.00

Sporto salė

7. Sandra Golovnia Zumba–šokis 5–6 4    15.00–16.30

Aktų salė

  14.00–15.30

Aktų salė

8. Sandra Golovnia Zumba–šokis 7–8 4    16.30–18.00
Aktų salė
   16.30–17.30
Aktų salė
9. Ramunė Našlėnienė Tautinis paveldas ir tradicijos mokyklos edukacinėse erdvėse 5–8 2 14.20–15.15

307 kl.

14.20–15.15

307 kl.

10. Darius Gruzdys Jaunasis meistrelis 5–8 2 15.05–16.50

Konstrukcinių

medžiagų

dirbtuvės

14:20–15:05

Konstrukcinių

medžiagų

dirbtuvės

11. Rolandas Anužis Mergaičių ansamblis 5–8 2 14.00–14.45

310 kab.

14.00–14.45

310 kab.

12. Gintarė Januškienė Etnologija 5–7 1 14:00–14.45.

204 kab.

13. Alma Tamošauskienė Kūrybinės dirbtuvės 5-8 2 15.00–16.30

204 kab.

 

 

Pakeisti teksto dydį