Meniu Uždaryti

Tarptautinis Erasmus+ projektas „Mainai visiems-2020“

Nors pasaulinė pandemija COVID-19 ir pakoregavo planus. Tarptautinio projekto „Mainai visiems-2020“ veiklos nenutrūksta. Rugsėjo mėnesį mokiniai turėjo galimybę sudalyvauti tarptautinėje mokinių mainų stovykloje nuotoliniu būdu. Kartu su moksleiviais iš Danijos, Lenkijos, Latvijos, Švedijos ir Suomijos ( išviso 50 mokinių) 8d klasės mokiniai visą savaitę aktyviai dalyvavo įvairiose veiklose. Diena buvo gana įtemta. Rytas prasidėdavo nuo mankštos, po to mokiniai klausėsi paskaitos apie klimato kaitą, atliko gamtosauginį projektą (tvarus maisto vartojimas) ir pristatė partneriams iš kitų šalių.

Viena popietė buvo skirta savo šalių pristatymams. Mokiniai susipažino su kitų šalių kultūra, maistu. Mokiniai pristatė savo mokyklas ir vietoves kuriose gyvena.

Antroji projekto dalis skirta mokinių kūrybiškumui puoselėti. Kartu su mokytojais iš Danijos, Italijos ir Suomijos mokiniai šoko, dainavo, vaidino, piešė. Žinoma labai svarbu ir pabendrauti. Kiekvieną dieną (projektas tęsėsi 5 dienas) mokiniai, suskirstyti į grupeles bendravo, tobulino anglų kalbos žinias. Bendraudami turėjo sužinoti vieni kitų pomėgius, pasidalinti gyvenimo aktualijomis.

Pakeisti teksto dydį