Meniu Uždaryti

Puikus debiutas Lietuvos U16 uždarų patalų paplūdimio tinklinio čempionate

Puikus debiutas Lietuvos U16 uždarų patalų paplūdimio tinklinio čempionate

Gegužės 08 dieną, Vilniuje vyko Lietuvos U16 uždarų patalpų paplūdimio tinklinio merginų ir vaikinų čempionatas. Jame dalyvavo 7 vaikinų ir 12 merginų  komandų, kurių tarpe – trys poros jaunųjų tinklininkių Liepa Lukauskaitė7a kl. – Austėja Vyšniauskaitė 5c kl., Rusnė Lukauskaitė 7c kl.– Liepa Šideikytė 7a kl.,  Deima Šliuožaitė 7a kl.– Milda Kvekšaitė 7a kl.. Šios ,,Minijos” progimnazijos mokinės tinklinio pagrindų mokosi Klaipėdos savivaldybės sporto centro tinklinio treniruotėse.

Komandos burtų keliu buvo suskirstytos į 4 (A, B, C, D) pogrupius. Pogrupiuose komandos  žaidė 1 setą iki 21 taško vieno rato  sistema. Po pogrupių varžybų visos komandos pagal rezultatus pateko į atkrentamąjį etapą (vieno minuso sistema). Atkrentamajame etape ir pusfinalyje komandos žaidė du setus iki 15 taškų.

Šiame etape L. Šideikytė ir R. Lukauskaitė žaidė prieš S. Bekerytę ir K. Kveselytę (,,FV beach Team”), M. Kvekšaitė ir D. Šliuožaitė – prieš G. Vincelovič ir D. Širma (Eišiškių SM). Kadangi nepavyko įveikti varžovių, šios dvi Gargždų SC komandos nepateko į tolimesnį etapą.

Vyšniauskaitė ir L. Lukauskaitė atkrentamajame etape susitiko su Šiaulių SC ,,Dubysos” ugdytinėmis E. Abromavičiūte ir Andriuškevičiūte ir iškovojo pergalę, kuri lėmė sekantį susitikimą su G. Petrauskaitės ir K. Lopetaitės pora (SC ,,Dubysa”). Austėjai ir Liepai pavyko ,,atsirevanšuoti” už pogrupyje pralaimėtą susitikimą.

Laimėjusios šį susitikimą, mergaitės pateko į pusfinalį su pajėgiomis trenerio V. Burokinskio ugdytinėmis V. Makarovaite ir D. Lape (,,FV beach Team”). Pralaimėjusios šiai komandai, Gargždų SC mergaitės kovojo dėl III vietos. Deja, III vietos medaliais buvo apdovanotos  trenerio M. Vasiliausko ugdytinės – S. Vasiliauskaitė ir  E. Molockaja (,,Auksma”).

Mergaičių trenerė ir fizinio ugdymo mokytoja Jolanta Žukauskienė džiaugiasi visų ugdytinių ,,debiutu” Lietuvos U16 uždarų patalpų tinklinio čempionate,  ypatingai Austėjos Vyšniauskaitės ir Liepos Lukauskaitės užimta IV vieta.

 

 

Pakeisti teksto dydį