Meniu Uždaryti

Konsultacijų grafikas

Be pavadinimo

 

Konsultacijų tvarkaraštis 1–4 klasių mokiniams

2020–2021 m. m.

      Pirmadienis      Antradienis      Trečiadienis    Ketvirtadienis   Penktadienis
Dargužienė Viktorija 5 pamoka
Galdikienė Rasa 6 pamoka
Grigaitienė Dalia 6 pamoka
Jasudavičienė Dovilė 5 pamoka
Jucienė Giedrė 5 pamoka
Kisielienė Daiva 5 pamoka
Liatukienė Laima 6 pamoka
Litvinaitė Roma 6 pamoka
Liužinienė Reda 6 pamoka
Majauskienė Vanda 6 pamoka
Marcinkevičienė Rasa 6 pamoka
Norvidienė Valė 5 pamoka
Paukštienė Danutė 6 pamoka
Ratkuvienė Vida 6 pamoka
Srėbalienė Regina 6 pamoka
Stankuvienė Rita 6 pamoka
Šunbarauskienė Elena 6 pamoka
Šutinienė Birutė 6 pamoka
Jašmontienė Aušra 6 pamoka
Ratkuvienė Birutė 6 pamoka

 

Konsultacijų tvarkaraštis 5–8 klasių mokiniams

2020–2021 m. m.

Eil. Nr. Mokytojo vardas, pavardė Dalykas Klasės Savaitės diena Konsultacijų

laikas

Vieta
1. Živilė Bartkevičienė Lietuvių kalba ir literatūra 5b, 5c, 6a, 7c Antradienis 14.00–14.45 304 kabinetas
2. Aušra Jančauskienė Lietuvių kalba ir literatūra 5e,6e,

8a,8c

Pirmadienis

Antradienis

14.00–14.30

14.00–14.30

302 kabinetas
3. Rasa Lygutaitė Lietuvių kalba ir literatūra 6 b, 7 b, 7 d, 8 e Antradienis 14.00–14.45 303 kabinetas
4. Danutė Prunskienė Lietuvių kalba ir literatūra 6c,6d,7a,7e Antradienis 14.00–14.45 306 kabinetas
5. Rūta Tamošaitienė Lietuvių kalba ir literatūra 5a, 5d, 8b, 8d Trečiadienis 14.00–14.45 305 kabinetas
6. Renata Anužienė Anglų k. 5,7,8 Antradienis 14.00–14.45 115 kabinetas
7. Daiva Beliajeva Anglų k. 5b, 5c, 7d,7e, 8a, 8c, 8d Ketvirtadienis 14.00–14.45
Daiva Beliajeva Rusų k 7a,7b Trečiadienis 14.00–14.45 117 kabinetas
8. Violeta Barbšienė Anglų k. 5d,6b,c,d,e,7b Antradienis 14.00–14.45 111 kabinetas
9. Jurgita Bytautienė Anglų k. 5e, 6a, 6d, 7a, 7c Ketvirtadienis 14.00–14.45 311 kabinetas
10. Aldona Veikšienė Rusų k. 6–8 Ketvirtadienis 13.05–13.50 057 kabinetas
11. Vilija Mikšienė Rusų k. 6–8 Penktadienis 13.05–13.50 112 kabinetas
12. Loreta Paulauskienė Anglų k. 7e,7c,7d,8b,8c,8e Ketvirtadienis 14.00–14.45 110 kabinetas
13. Stefanija Piaulokienė Anglų k. 5a,5b,5c,5d,6a,6c,7a,7b Trečiadienis 14.00–14.45 116 kabinetas
14. Laima Sukurienė Vokiečių k.

Rusų k.

6a,6c,6c,8b

7c,e

Pirmadienis

Trečiadienis

14.00–14.45

15.00–15.45

116 kabinetas

303 kabinetas

15. Ona Girkontienė Matematika 5a, 6a, 7a, 8b, 8d Penktadienis 14.00–14.45 307 kabinetas
16. Birutė Špučytė Matematika 6d, 7c, 7d, 7e, 8e Trečiadienis 14.00–14.45 308 kabinetas
17. Renata Urbonienė Matematika 5d. 6b, 6c, 8a, 8c Antradienis 14.00–14.45 309 kabinetas
18. Rasa Sorokina Matematika 5b, 5c, 5e, 6e, 7b Ketvirtadienis 14.00–14.45 118 kabinetas
19. Asta Vaišnoraitė Chemija 8a,b,c,d,e Penktadienis 14.00–14.45 205 kabinetas
20. Dalė Razguvienė Gamta ir žmogus, biologija 5–8 Trečiadienis 14.00–14.45 105 kabinetas
21. Justina Šalminienė Fizika 7–8 Ketvirtadienis 14.00–14.45 205 kabinetas
22. Raminta Birgėlienė Informacinės technologijos 5–8 Ketvirtadienis 14.10–14.55 104 kabinetas
23. Pakamorienė Angelė Geografija 7–8 Antradienis 14.00–14.45 113 kabinetas
24. Surplienė  Žaneta Gamta ir žmogus,

geografija

5a, 5b, 5c, 6a, 6b, 6d, 6c, 6e Antradienis 14.00–14.45 114 kabinetas
Surplienė  Žaneta Informacinės technologijos 5a, 5b, 5c, 5d, 5e Trečiadienis 14.00–14.45 110 kabinetas
25. Grimalienė Juratė Istorija 5c, 6, 8 Trečiadienis 14.00–14.45 201 kabinetas
26. Januškienė Gintarė Istorija 5–7 Penktadienis 13.05–14.50 204 kabinetas
Pakeisti teksto dydį