Tvirtinu

                                                                                                    

                                                                                                      

 

                                                               2020-2021 m. m. 1–4 kl.  neformaliojo švietimo tvarkaraštis (pirmas pusmetis)

 

Eil. nr.

Vadovo v., pavardė

Programos pavadinimas

Klasės

Val. sk.

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

1.

V. Ratkuvienė

Gamtos laboratorija

1–2

2

13.15–14.45 prad. kl. korpuso laboratorija

 

2.

B. Šutinienė

Gamtos laboratorija

1–3

2

13.15–14.45 prad. kl. korpuso laboratorija

 

3.

A. Jašmontienė

„Story time“. Laikas naujai istorijai

(anglų k.)

2–3

1

13.10–13.55 prad. kl. korpuso

13 kab.

 

4.

B. Ratkuvienė

Metas pasakojimams: nuo A iki Z (anglų k.)

3–4

1

13.10–13.55 prad. kl. korpuso

19 kab.

 

5.

A. Tmošauskienė

„Spalvoti pieštukai“

1–4

2

15.00–16.30

centr. korp.204 kab.

 

6.

S. Golovnia

Šokių kolektyvas „Versmė“

1–2

2

13.15–14.00 prad. kl. korpuso aktų salė

 

13.15–14.00 prad. kl. korpuso aktų salė

7.

S. Golovnia

Šokių kolektyvas „Versmė“

3–4

2

14.00–14.45 prad. kl. korpuso aktų salė

 

14.00–14.45 prad. kl. korpuso aktų salė

8.

R. Valskienė

Dainavimo studija „Minija“

1–4

6

12.15–14.45 prad. kl. korpuso

22 kab.

12.15–14.45 prad. kl. korpuso aktų salė

9.

E. Mockienė

Vokalinis ansamblis

1–2

2

13.10–14.45 prad. kl. korpuso aktų salė

 

10.

G. Povilavičius

Dramos būrelis

1–4

4

13.10–14.45

mažoji sporto salė

13.10–14.45

mažoji sporto salė

11.

R. Liužinienė

„Sportuok ir būsi sveikas“

2–3

2

 

12.15–13.45

miesto sporto salė

12.

R. Marcinkevičienė

Sportiniai žaidimai

3–4

2

 

12.15–13.45

miesto sporto salė

13.

J. Žukauskienė

Tinklinis (mergaitės, berniukai)

3–4

2

 

14.00–15.30 progimnazijos sporto salė

14.

J. Bražas

Krepšinio pagrindai (mergaitės ir berniukai)

1

2

 

14.00–15.30 progimnazijos sporto salė

15.

J. Bražas

Krepšinis (mergaitės ir berniukai)

2–3

2

 

15.30–17.00 progimnazijos sporto salė

16.

J. Bražas

Krepšinis (mergaitės ir berniukai)

4

2

 

12.00–13.30 progimnazijos sporto salė

17.

J. Bražas

Judrieji žaidimai (mergaitės ir berniukai)

1–2

2

 

10.30–12.00 progimnazijos sporto salė

 

2020–2021 m. m.  5–8 klasių mokinių neformaliojo švietimo tvarkaraštis

(pirmasis pusmetis)

 

 Eil.    nr. 

Vadovo vardas., pavardė

Programos pavadinimas

Klasės

Val. sk.

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1.

Alina Vyšniauskienė  

Judrieji žaidimai: „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“, kvadratas.        (mergaitės ir berniukai)

5–6

2

14.45–16.15

Sporto salė

2.

Mindaugas Jonelys

Futbolas (berniukams)

5–8

2

14.00–15.30

Sporto salė

3.

Jolanta Žukauskienė

Tinklinis.

Berniukams

5–8

2

16.15–17.45

Sporto salė

4.

Jolanta Žukauskienė

Tinklinis.

Mergaitės

6–8

2

14.00–15.30

Sporto salė

5.

Justas Bražas

Krepšinis

5–6

2

15.30–17.00

Sporto salė

6.

Justas Bražas

Krepšinis

7–8

2

15.30–17.00

Sporto salė

7.

Sandra Golovnia

Zumba–šokis

5–6

4

 15.00–16.30

Aktų salė

14.00–15.30

Aktų salė

8.

Sandra Golovnia

Zumba–šokis

7–8

4

 16.30–18.00
Aktų salė

 16.30–17.30
Aktų salė

9.

Ramunė Našlėnienė

Tautinis paveldas ir tradicijos mokyklos edukacinėse erdvėse

5–8

2

14.20–15.15

307 kl.

14.20–15.15

307 kl.

10.

Darius Gruzdys

Jaunasis meistrelis

5–8

2

15.05–16.50

Konstrukcinių

medžiagų

dirbtuvės

14:20–15:05

Konstrukcinių

medžiagų

dirbtuvės

11.

Rolandas Anužis

Mergaičių ansamblis

5–8

2

14.00–14.45

310 kab.

14.00–14.45

310 kab.

12.

Gintarė Januškienė

Etnologija

5–7

1

14:00–14.45.

204 kab.

13.

Alma Tamošauskienė

Kūrybinės dirbtuvės

5-8

2

15.00–16.30

204 kab.