Tvirtinu

 

                                                                                                    

 

                                                                                                      

2019–2020 m. m. 1–4 klasių

Neformaliojo švietimo tvarkaraštis (pirmasis pusmetis)

 

Eil. nr.                                                                    

Vadovo vardas, pavardė

Programos pavadinimas

Klasės

Val. sk.

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

1.

Asta Lukauskienė

Šiuolaikinių šokių būrelis

1-2 kl.

2

13.15-14.00

(didžiosios mokyklos aktų salė)

 

13.15-14.00

(didžiosios mokyklos aktų salė)

     

2.

Asta Lukauskienė

Šiuolaikinių šokių būrelis

3-4 kl.

2

 

14.00-14.45

(didžiosios mokyklos aktų salė)

 

14.00-14.45

(didžiosios mokyklos aktų salė)

   

3.

Asta Lukauskienė

„Zumba+aerobika“

1-4 kl.

2

 

13.15-14.00

(didžiosios mokyklos aktų salė)

 

13.15-14.00

(didžiosios mokyklos aktų salė)

   

4.

Justas Bražas

Krepšinis

1-2 kl.

5

       

13.00-15.15

(didžiosios mokyklos sporto salė)

10.30-12.00

(didžiosios mokyklos sporto salė)

5.

Justas Bražas

Krepšinis

3-4 kl.

5

 

14.00-16.15

(didžiosios mokyklos sporto salė)

     

9.00-10.30

(didžiosios mokyklos sporto salė)

6.

Vida Ratkuvienė

Mažoji Gamtos laboratorija

1-2 kl.

2

13.00-14.30 (Pradinės mokyklos korpuso gamtos laboratorija)

         

7.

Justas Bražas

Mini Golfas

1-4 kl.

3

         

12.00-14.15

(didžiosios mokyklos sporto salė)

8.

Regina Valskienė

1-4 klasių mokinių Dainavimo studija

1-4 kl.

2

13:15-14:00 mažosios mokyklos aktų salėje

   

13:15-14:00 mažosios mokyklos muzikos kabinetas

   

9.

Rasa

Marcinkevičienė

Sportiniai žaidimai

3-4 kl.

2

       

12.10. -13.45

Miesto sporto salė

 

10.

Birutė Šutinienė

Mažoji gamtos laboratorija

1-2 kl.

2

13.00-14.30

(Pradinės mokyklos korpuso gamtos laboratorija)

         

11.

Roma Litvinaitė

EUREKA matematika 1klasei

1kl.

1

 

13.15 – 14.15

14 klasė mažojoje mokykloje

       

12.

Valė Norvidienė

Etno būrelis „Supyniau pynimą“

4 kl.

1

       

13.15 – 14.00

mažojoje mokykloje

 

13.

Alma Žilienė

Kūrybinių idėjų dirbtuvės

1-4

3

   

12.00-14.15

pradinių klasių korpuso 24 kab.

     

 

2019–2020 m. m. 5–8 klasių

Neformaliojo švietimo tvarkaraštis (pirmasis pusmetis)

   

 

Vadovo vardas, pavardė

Programos pavadinimas

Klasės

Val. sk.

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1.

A.Lukauskienė

Šiuolaikinių šokių būrelis

5-6 kl.

2

14.00-14.45

mokyklos aktų salė

 

14.00-14.45

mokyklos aktų salė

   

2.

A.Lukauskienė

Šiuolaikinių šokių būrelis

7-8 kl.

2

   

14.45-16.15

mokyklos aktų salė

   

3.

A.Lukauskienė

„Zumba+aerobika“

5-6 kl.

2

14.45-15.30

mokyklos aktų salė

     

14.00-14.45

mokyklos aktų salė

4.

A.Lukauskienė

„Zumba+aerobika“

7-8 kl.

2

15.30-16.15

mokyklos aktų salė

     

14.45-15.30

mokyklos aktų salė

5.

J. Žukauskienė

Tinklinio žaidimas

(mergaičių grupė)

5-8 kl.

2

   

14.00-15.30

sporto salė

   

6.

J. Žukauskienė

Tinklinio žaidimas

(berniukų grupė)

5-8 kl.

2

     

14.00-15.30

sporto salė

 

7.

J. Bražas

Krepšinis

5-8

kl.

2

 

16.15-17.45

sporto salė

     

8.

J. Bražas

Mini golfas

5-8

kl.

2

       

15.15-16.45

sporto salė

9.

A. Pakamorienė

Geografija skaitmeninėje erdvėje

6 kl.

1

14.00-14.45 val.

113 kab.

       

10.

R. Valskienė

Mergaičių ansamblis

5-7 kl.

1

 

14:00-14:45

pradinių klasių korpuso muzikos kabinetas

     

11.

R. Anužienė

Viešasis kalbėjimas

7-8 kl.

2

   

14:00-15:30

115 kab.

   

12.

R. Amalevičienė

Ateitininkai

8 kl.

1

       

13:50-14:35

305 kab.

13.

R. Našlėnienė

Etninė kultūra it tradicijos edukacinėse erdvėse

5-8 kl.

1

       

14:50 – 15:45

mitybos, tekstilės klasė

14.

G. Januškienė

Etnologija

6-8 kl.

1

       

13:50-14:35

101 kab.

15.

R. Anužis

Vokalinis ansamblis

5-8

kl.

2

 

14.00-14.45

310 kab.

   

14.00-14.45

310 kab.

16.

A.Tamošauskienė

Kūrybinės dirbtuvės

5-8 kl.

2

       

14.00-16.35

204 kab.

17.

A. Vyšniauskienė

Judrieji žaidimai

5-6 kl.

3

13.50 -16.05

sporto salė

       

18.

D. Gruzdys

Jaunasis meistrelis

5-8

kl.

   

14.00-14.45

technologijų

dirbtuvės

   

14.00-14.45

technologijų

dirbtuvės

19.

R. Paulikienė

Dramos būrelis

5-8

kl

2

 

13.10-14.30

mokyklos aktų salė

13.10-14.30

mokyklos aktų salė