Warning: Creating default object from empty value in /home/mioslt/domains/minijos.lt/public_html/components/com_k2/views/itemlist/view.html.php on line 743

Įrašai, filtruoti pagal datą: balandžio 2018

18 balandžio 30, Pirmadienis 07:20

Projektas „Robotukas“

Mokykloje vykdomas tarptautinės „eTwinning“ programos projektas „Robotukas“. Projekto dalyviai: 5-tų klasių mokiniai. Moderuoja: R.Birgėlienė. Rinkimuose dalyvauja visa mokyklos bendruomenė. Projekto tikslas: lavinti mokinių fantaziją ir technologinį mąstymą, aprašant ateities robotus, nupiešiant ir sukuriant jų maketus bei pateikiant įvertinti mokyklos bendruomenei: mokiniams ir tėveliams.

Nuoroda į galeriją:

https://padlet.com/ramintabirgeliene/yf2hc2yb15z0

Nuoroda į balsavimą:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeeoWKjx4GptYTLPbsfl71UZZCDsPRAykGC3ScGt_yD9lxoVw/viewform

Progimnazijos mokytoja R. Birgėlienė

Made with Padlet
</div
Paskelbtas Naujienos
18 balandžio 30, Pirmadienis 07:02

Akcija „Darom 2018“

Balandžio 20 d. Gargždų ,,Minijos“ progimnazijos 5 – 7 klasių moksleiviai ir mokytojai dalyvavo kasmetinėje akcijoje ,,Darom 2018“, kurios  tikslas – suburti žmones, skatinti bendruomeniškumą, atkreipti dėmesį į aplinkosaugos problemas. Septintokai ir  šeštokai  tvarkė  ne tik Gargždų senojo parko teritoriją, bet  ir surinko, surūšiavo šiukšles, nulūžusias medžių šakas atokesnėse vietose, palei  Minijos upę. Penktokai tvarkė žydų kapines. Tikimės, kad  niekam nekils noras šiukšlinti taip pamėgtose mūsų miesto gyventojų  teritorijose.

Paskelbtas Naujienos
18 balandžio 25, Trečiadienis 08:42

Gamtos mokslų olimpiada

Kovo 30 dieną vyko rajoninė gamtos mokslų olimpiada, kurioje dalyvavo gausus būrys rajono mokinių. Olimpiadoje gerų rezultatų pasiekė ir mūsų progimnazijos mokiniai. Bočus Simonas 5d iškovojo I vietą. Ypač gerai sekėsi septintokėms: Motiejūnaitė Deimantė 7a – I vieta, Dovainytė Justė 7a – II vieta, Alsytė Gustė 7d – III vieta. Aštuntų klasių tarpe Petruokaitė Gabrielė 8e iškovojo I vietą, o Mitrofanaitė Urtė – III vietą.

   Visi I – III vietų nugalėtojai pakviesti dalyvauti Klaipėdos universitete vyksiančioje gamtos mokslų – biologijos olimpiadoje. Džiaugiamės mokinių pasiekimais ir linkime sėkmės III etape.

18 balandžio 25, Trečiadienis 08:36

Bibliotekoje - kūrybinės dirbtuvės

Balandžio 23 dieną vaikų bibliotekoje vyko kūrybinės dirbtuvės ,,Kuriu savo knygos rūbą". Renginys skirtas bibliotekų savaitei. 2 c klasės mokiniai gamino mėgstamiausios knygos viršelį, įrašė nuomonę apie įdomiausią knygą ,,Pelėdų šimtmečio knygoje", stebėjo, kaip gaminami ženkliukai.

Mokytoja Viktorija Dargužienė

18 balandžio 25, Trečiadienis 08:30

Pasaulinė knygos diena

Pasaulinė knygos diena švenčiama visame pasaulyje. Šia švente siekiama pabrėžti knygos vertę, nes atsiradus televizijai ir internetui, žmonės mažiau skaito knygas. Būtent šią dieną kviečiame visus  prisiminti knygose sukauptą neįkainojamą žmonių patirtį ir išmintį, iš naujo atrasti knygos svarbą mūsų kasdieniame pasaulyje. Knyga padeda tautai pristatyti savo kultūrą kitoms šalims ir susipažinti su kitų tautų kultūra.

Ši  diena buvo paminėta ir ,,Minijos“ progimnazijoje, pirmų  klasių mokiniams buvo skaitomas padavimas iš knygos ,,Gražiausios lietuvių legendos ir padavimai“.

Linkiu visiems - Skaitykite, semkitės žinių, idėjų, kūrybiškumo!

Bibliotekininkė Euridika Piaulokienė

Paskelbtas Bibliotekoje
18 balandžio 23, Pirmadienis 05:33

Ispanai mokėsi austi tautines juostas

Balandžio 12-17 dienomis Garžgdų „Minijos“ progimnazijoje lankėsi   grupė Ispanijos mokinių ir  jų mokytojų iš Instituto Fons del Glorieta  mokyklos Alcover  miesto.  Erasmus+  mokinių mainų programos dalyviai jau antrus metus tęsia tarpkultūrinius mainus dalyvaudami  projekto „Daugiakultūrinis bendravimas:  stereotipų laužymas“ veikloje.  Ispanijos mokiniai kartu su savo bendraamžiais iš „Minijos“ progimnazijos dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse, lankėsi Kernavėje ir  Trakuose, supažino su mūsų krašto istoriniais ir kultūriniais ypatumais, dalyvavo edukacinėse veiklose ir patyrė bendrystės dvasią, smagiai šokdami  liaudiškus ratelius.

Paskelbtas Naujienos
18 balandžio 21, Šeštadienis 10:44

AČIŪ tariame mokinių tėvams

Erasmus + programos  tarptautinio strateginių tarpmokyklinių partnerysčių projekto „„Daugiakultūrinis bendravimas: stereotipų laužymas“ darbo grupė  džiaugiasi sėkmingais bendrystės ryšiais su progimnazijos mokinių tėvais, kurių pagalba buvo galima svečius iš  Ispanijos Alcover miesto supažindinti su lietuviškais namais, patiekalais, gyvenimo būdu. Svečiai ragavo ir lietuviškų šaltibarščių, ir namie keptos duonos.

Mokinių tėvų dėka, kartu su Klaipėdos rajono savivaldybės Tarptautinių projekto programos finansine parama, pasisekė  svečius supažindinti su mūsų krašto savitumais, supažindinti su senoviniais  amatais. Už  norą, entuziazmą ir laiką, skirtą  užmegzti  bendrystės ryšius su projekto dalyviais dėkojame Alvydai ir  Mariui Mogilams, Jurgitai ir Raimundui Zablockiams, Jūratei ir Andriui Šimoniams, Veronikai ir Valdui Daugėloms, Dianai ir Arvydui Bernotams, L inai ir Gediminui Kurpeikiams, Kristinai ir Tomui Uogintams, Renatai ir Arūnui Abramavičiams, Rimai ir Vytautui Švarcams, Jūratei Mikutytei ir Gintarui Naumeckui, Aistei ir Mindaugui Oželiams.

Jūs – mūsų bendraminčiai, bičiuliai, padėjėjai ir rėmėjai. AČIŪ!

Tikimės tokio pat sėkmingo bendradarbiavimo ateityje.

Paskelbtas Naujienos