19 gegužės 03, Penktadienis 10:18

Šiuolaikiškos varžytuvės „Minijos“ progimnazijoje

Šių metų paskutinę balandžio mėnesio dieną į Gargždų „Minijos“ progimnaziją sugužėjo didžiulis būrys 5-6 klasių mokinių iš 9 rajono mokyklų. Juos visus sukvietė „Minijos“ progimnazijos anglų kalbos mokytojos įdalyvauti interaktyviame žaidime „Smart“.

Renginio metu mokiniai parodė savo paruoštus prisistatymus, ir peržiūrėję videofilmuką  „Space restaurant“  atliko įvairias užduotis. Daugiausia emocijų dalyviams sukėlė interaktyvus žaidimas „Kahoot“, kuris mokiniams labai patiko dėl įdomių užduočių ir naudojamų išmaniųjų įrenginių. Savo kūrybingumą komandos pademonstravo darydamos išradingus bei spalvingus pristatymus.

Kai mokiniai atliko visas žaidimo užduotis, vertinimo komisija paskelbė nugalėtojus ir juos dosniai apdovanojo. Pirmosios vietos nugalėtoja tapo Gargždų „Minijos“ mokinių komanda „Amazons“, kurią paruošė anglų kalbos mokytoja Evelina Kaupaitienė.

Nuotaiką renginio metu kėlė ir svečius linksmino mokytojos Astos Lukauskienės paruoštos šokėjos ir jų šokis bei Gargždų Laisvalaikio centro dailės ir dizaino studija, kuri pristatė rūbų kolekciją „Bilduks bild“.

Parengė Daiva Beliajeva