16 gruodžio 04, Sekmadienis 19:16

Kvadrato varžybos

Lapkričio 22 dieną Gargždų miesto sporto salėje įvyko Lietuvos mokyklų žaidynių Klaipėdos rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių (2006 metų gimimo ir jaunesnių moksleivių) kvadrato varžybos. Jose dalyvavo 3 komandos: Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija bei Gargždų „Minijos“ progimnazija.

Lapkričio 22 dieną Gargždų miesto sporto salėje įvyko Lietuvos mokyklų žaidynių Klaipėdos rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių (2006 metų gimimo ir jaunesnių moksleivių) kvadrato varžybos. Jose dalyvavo 3 komandos: Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija bei Gargždų „Minijos“ progimnazija. Visos komandos po kartą susitiko tarpusavyje. „Minijos“ progimnazijos komanda pasiekė abi pergales vienodais rezultatais – 2:0. Po atkaklios kovos antrąją vietą užėmė „Kranto“, trečioje liko Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos pradinukai. „Minijos“ progimnazijos komanda mokyklų lenktyniavimo įskaitoje iškovojo pirmuosius 30 taškų ir įgijo teisę kovoti zoninėse varžybose Klaipėdoje.